لوگو نوآوران مهباد امروز

درباره ما

شرکت نوآوران مهباد امروز  به عنوان نماینده انحصاری برندهای Link-D، elgon، CDC، Olivia Garden و Unimix از بدو تأسیس با رویکردی نوین به آرایش و بهداشت موی بانوان شایسته ایرانی، همواره در پی انتخاب و ارائه بهترین‌ها بوده است. مفتخریم که با پیوستگی خدمات و آموزش حرفه‌ای در راستای افزایش بهره‌ وری محصولات و همچنین بهبود بهداشت و سلامت مصرف کنندگان عزیز، موجب رضایتمندی شما را فراهم آورده‌ایم. کیفیت اصلی و ارائه مستقیم از شرکت‌های بین‌المللی ، شرکت نوآوران مهباد امروز را در صدر این زمینه قرار داده است. به روز بودن و تکنولوژی ویژه در کنار خط تولید تمام اتوماتیک از جمله موارد مورد نظر شرکت در انتخاب و ارائه برندها بوده و خواهد بود.

ما معتقدیم جامعه ایرانی به خصوص بانوان محترم، شایسته بهترین‌هاست و از این رو بهترین برند‌های دنیا را برای زیبایی موهای شما به ارمغان آورده‌ایم.

compagnia del colore

CDC یا Compagnia Del Colore مجموعه‌ای از ۱۹۳ طیف رنگی (شامل ۵۲ رنگ فاقد آمونیاک) و ۱۷ خط تولید متنوع در زمینه بهداشت و سلامت مو را بر اساس استانداردهای اروپایی با ترکیبی از بهترین مواد اولیه و طبیعی در کشور ایتالیا تولید می‌کند. تنوع بی‌نظیر این مجموعه پاسخگوی هر نیاز و سلیقه‌ای است. این تنوع و کیفیت، حاصل سالها تجربه، تحقیق، بررسی و بهره‌گیری از فن‌آوری پیشرفته در تولید محصولات است.تمامی محصولات این برند تحت تخصصی‌ترین آزمایشگاه اختصاصی این برند فرموله میشود.

olivia garden

Olivia Garden با سابقه ی بیش از ۵۰ سال تعهد به زیبایی با هدف تحقق نیاز های سالن های زیبایی ، یک شرکت توسعه دهنده و راهبر بازار، تولید کننده و توزیع کننده بالاترین درجه کیفیت محصولات تکمیلی زیبایی مو در سراسر دنیا می باشد. در حال حاضر این شرکت بیش از ۴۵۰ محصول نوآوری شده که در کدام از لحاظ تکنولوژی ساخت و طراحی منحصر به فرد و ثبت شده برند Olivia Garden هستند را دارا می باشد.

elgon-logo

Elgon مجموعه ایی از ۹ حوزه متفاوت سازمان یافته برای تمامی نیاز های دنیای مو در قالب محصولاتی حرفه ایی در زمینه ابداع تکنولوژی و خط تولید تمام مکانیزه این امکان را به وجود می آورد که تجربه ایی لذت بخش در دنیای زیبایی مو داشته باشید . نوآوری، توسعه، جستجوی مداوم برای کیفیت و بهترین راه حل برای هر یک از مشتریان، پیشرو در زمینه ایجاد مد‌های بزرگترین صحنه‌های مد و فشن دنیا ELGON  را به یک خط بسیار توسعه یافته از محصولات مو رسانده است.

link-d

LINK-D یک محصول تکنیکی خاص می باشد که به مخلوط رنگ، دکلره، روش حجم دهندگی، فرکنندگی و صاف کنندگی و کراتین اضافه می شود و باعث درمان می گردد. این برند به عنوان زیر مجموعه کمپانی الگون، در سبد کالای شرکت مهباد نوآوران امروز می باشد.