لوگو نوآوران مهباد امروز
دسته بندی ها
آنچه در این مقاله می‌خوانید
با انواع پودر دکلره آشنا شوید

پودر دکلره چیست؟ انواع پودر دکلره، کاربرد پودر دکلره و …

آنچه در این مقاله می‌خوانید

آیا می‌دانید انتخاب پودر دکلره مناسب است که شما را به رنگ موی دلخواه خود می‌رساند؟ از آسیب‌های ناشی از دکلره نامناسب خبر دارید؟ اگر می‌خواهید موهای شما پس از دکلره کردن آسیب نبیند و زیبایی و لطافت خود را از دست ندهد باید در انتخاب این پودر دقت کنید. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات کاملی در زمینه پودر دکلره (Bleaching powder) و انواع آن به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

پودر دکلره چیست؟

اگر می‌خواهید موهای خود را بیشتر از 3 تا 4 درجه روشن کنید باید ابتدا رنگ‌دانه‌های موجود در آن را برداشته و سپس تارهای موی خود را برای پذیرش رنگ جدید آماده کنید. این امر با استفاده از پودر دکلره مناسب انجام می‌شود. در واقع این پودر یکی از انواع ترکیبات پراکسید است که به برداشتن رنگ طبیعی موهای شما کمک می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از انواع پودری که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم به رنگ دلخواه خود رسیده و طراوت و نشاط موهای خود را نیز حفظ کنید.

پودر دکلره چیست؟

با انواع پودر دکلره آشنا شوید

  • پودر دکلره آبی CDC: این پودر با کراتین و روغن جوجوبا غنی شده است. همان‌طور که می‌دانید از روغن جوجوبا برای تنظیم چربی پوست سر استفاده می‌شود و کراتین موجود در آن نیز فیبر موردنیاز مو را تأمین و به خوبی به آن آبرسانی می‌کند. همچنین این پودر سرشار از آنتیاکسیدانهای طبیعی است و با مهار رادیکال‌های آزاد روند پیر شدن پوست و مو را به تأخیر می‌اندازد.
    نکته: اگر موهای شما ضخیم است و در اثر رنگ کردن‌های مکرر ضعیف و آسیب‌دیده نشده است از پودر دکلره آبی CDC برای 6 تا 7 شماره روشن کردن موهای خود استفاده کنید. این پودر دارای خواص ضد زردی مو بوده و بیشتر برای دکلره‌های قوی، روشن کردن مو و هایلایت آن مناسب است.
  • پودر دکلره سفید CDC: این پودر نیز دارای فرمولاسیونی ویژه بوده که با عصاره درخت گوار، روغن جوجوبا و کراتین غنی شده است. عصاره درخت گوار برای یکنواخت و یکدست روشن شدن موها به کار می‌رود. روغن جوجوبا نیز از بروز حساسیت در پوست سر جلوگیری می‌کند. کراتین موجود در این پودر نیز به تارهای مو آبرسانی کرده و لطافت و زیبایی طبیعی آن‌ها را حفظ می‌کند. این پودر را برای دکلره کامل، هایلایت یا مش با فویل استفاده می‌کنند.

با انواع پودر دکلره آشنا شوید

نکته: پودر دکلره سفید کمی ضعیف‌تر از نوع آبی آن است و با امولسیون محافظت‌کننده که در آن وجود دارد برای موهای ظریف‌تر یا آسیب‌دیده مناسب است. این پودر می‌تواند موهای ظریف و حساس شما را تا 7 درجه روشن‌تر کند.

  • پودر دکلره 9 درجه CDC: اگر قصد دارید موی خود را بیشتر از 9 درجه روشن کنید باید از این نوع پودر استفاده نمایید. این محصول فرمولاسیونی حرفه‌ای دارد و از ایجاد غبار جلوگیری می‌کند. این پودر کمترین آسیب را به موهای شما وارد می‌نماید و حتی برای موهای ظریف و آسیب‌دیده نیز مناسب است.

کاربرد پودر دکلره

همان‌طور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم رنگ کردن مو با اکسیدان فقط 3 الی 4 درجه آن را روشن می‌کند اما اگر قصد دارید رنگ موی خود را بیشتر از 6 درجه روشن کنید ابتدا باید با پودر دکلره موهای خود را بی‌رنگ کرده و سپس آن را آماده رنگ جدید کنید. پس رنگ کردن مو به بلوند روشن، مش و هایلایت با استفاده از پودرهای دکلره میسر خواهد شد.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *